Sportske igre mladih

Na koncu ove predivne splitske sportske priče, obraćam se djeci, roditeljima, trenerima, voditeljima, svima koji su nam omogućili biti dio velikog splitskog sportskog duha te svima vama koji ste nam bili podrška iz Gline i šire.

U proteklih mjesec dana, naši osnovnoškolci i srednjoškolci bili su među četiri tisuće djece i mladih koji su se natjecali u 10 vrsta sportova. Osim na terenu, njihovo su sportski duh i uzorno ponašanje bili zamijećeni i u slobodno vrijeme. Glina je i ove godine primijećena, pokazala je što znači boriti se, a svi mi koji smo bili s djecom, zbog svega navedenoga bili smo izrazito ponosni.

Na državnu su završnicu došli svojim rezultatima, no uz angažman određenih ljudi dolazak i boravak u Splitu bio je puno lakši.

I zato još jednom hvala:

❤️Sportskim igrama mladih na pruženoj prilici te mnogim ljudima iz organizacije koji su bili uz nas

❤️Sisačko-moslavačkoj županiji na organiziranom prijevozu za nogometaše

❤️Gradu Glini na organiziranom prijevozu za odbojkašice

❤️Frani Bućanu, Mariju Jurišiću, Denisu Mijatoviću, Mati Muselinu i Tomislavu Doliću na donaciji nogometnih i odbojkaških dresova i ostale opreme

❤️Marinku Domazetu i Anti Pavelu te firmama Salty Adventure Split i Navy Blue Yachting Split na izletu na otok Čiovo

❤️I na koncu, trenerima koji su ih pripremali te voditeljima i mami Božinović koji su preuzeli odgovornost i svoje vrijeme posvetili djeci

Iz naše je županije više stotina djece i mladih u posljednjih nekoliko tjedana boravilo u Splitu. Djeci s potresom pogođenog područja, osim sportskih nadmetanja, odmak od svakodnevice i dani ispunjeni druženjem, smijehom i radošću, bili su itekako nužni i potrebni.

Ovogodišnja sportska splitska priča je završena, djeca su puna pozitivnih dojmova, zahvalna i motivirana za Split 2022. Hvala vam svima koji ste im omogućili Split 2021.

objavio: Tatjana Vrbanac Kezele   datum: 30. 7. 2021.