Državno prvenstvo u odbojci - Poreč, 22. do 24. ožujka 2023.

Lorena Balder, Dorotea Cestarić, Lorena Cestarić, Taša Đukić, Klara Gregurić, Gabriela Krkač, Nikolina Krkač, Tea Norković, Maria Strejček, Martina Strejček, Mia Šešerin i Kiara Žinić. Voditelj učenicama je profesor Tihomir Pucović.

Ženska odbojkaška ekipa Srednje škole Glina predstavljala je našu školu, grad i županiju na državnom natjecanju u odbojci. U razigravanju u skupini, rezultati su bili sljedeći:

SŠ Glina: Gimnazija Čakovec (2:0)

Xl. gimnazija Zagreb: SŠ Glina (0:2)

Uz dvije teške ozljede, čime je ekipa znatno oslabljena, naše su djevojke dale sve od sebe i jednom pobjedom i jednim porazom pokazale što znači boriti se za svoju školu, grad i županiju.

Čestitke profesorima Tihomiru Pucoviću i Antoniju Štajdoharu na pripremama te njihovoj trenerici Odbojkaškog kluba Glina i velikoj motivatorici Marini Tomić Šantek na podršci koja im je puno značila kao i roditeljima i ravnateljici koji su im bili velika podrška.

Školi bez školske dvorane koja je oštećena u potresu, plasman na državno natjecanje znači mnogo, a dolaskom u Poreč među najbolje odbojkašice i odbojkaške u Republici Hrvatskoj, borbom do zadnjeg poena još jednom smo pokazali da smo protivnik vrijedan poštovanja što su zamijetili i ovogodišnji suci državnog natjecanja.

Hvala Školskom sportskom savezu Sisačko-moslavačke županije i Hrvatskom školskom sportskom savezu na organizaciji i prekrasna dva dana u Poreču.

Čestitke svima!

objavio: Tatjana Vrbanac Kezele   datum: 24. 3. 2023.