OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE U ŠKOLSKOJ GODINI 2023./2024.

Nastavna godina počinje u ponedjeljak 4. rujna 2023. u 8.00 sati za sve razredne odjele.

Nastava će se do završetka cjelovite obnove škole izvoditi u privremenom montažnom objektu, a nastava Tjelesne i zdravstvene kulture u dvorani Osnovne škole Glina. Učenike će o organizaciji nastave i svemu potrebnom upoznati razrednici prvog nastavnog dana.

Prijevoz učenika s prebivalištem na području Sisačko-moslavačke županije

Učenicima s prebivalištem na području Sisačko-moslavačke županije, po projektu „Županijski prijevoz za sve“, omogućen je autobusni prijevoz po cijeni od 2,00 EUR-a mjesečno.

Učenici s potvrdom o redovnom školovanju, koju preuzimaju iz e-Dnevnika ili u školi, podižu iskaznicu o pravu na subvencionirani prijevoz. Iskaznicu podižu u upravnom odjelu prema mjestu prebivališta. Temeljem iskaznice kupuju mjesečnu kartu (pokaz) na prodajnom mjestu prijevoznika.

Ispis potvrda iz e-Dnevnika

Potvrdama u e-Dnevniku može pristupiti i učenik i roditelji prijavom na poveznici: https://ocjene.skole.hr.

Učenik se prijavljuje svojim korisničkim podatcima (korisničko ime i lozinka), a roditelj putem sustava e-Građani.

Ulaskom u e-Dnevnik, u padajućem izborniku odabere se opcija „ispis potvrda“ i svrha potvrde (ostvarivanje prava na povlastice kod kupnje voznih karata (učeničke iskaznice).

Preuzimanje potvrda bit će omogućeno od 1. rujna 2023. kada počinje nova školska godina.

Prijevoz učenika izvan područja Sisačko-moslavačke županije

Učenici s prebivalištem izvan područja Sisačko-moslavačke županije u školi preuzimaju potvrdu za prijevoz:

75% ; Nakon ovjere roditelja, potvrde se predaju prijevozniku radi preuzimanja pokaza

100% ; Nakon ovjere Centra za socijalnu skrb i roditelja, potvrde se predaju prijevozniku radi preuzimanja pokaza

Za učenike iz Gornje Bučice, Donjeg Taborištai Velike Soline organiziran je autobusni prijevoz prema voznom redu u prilogu.

Napomena: Prijevoznici Čazmatrans Promet i Autotransport Karlovac učenicima omogućavaju besplatan prijevoz prvih nekoliko dana dok se ne riješi izdavanje izrada pokaza.

Dragi učenici, želimo vam puno uspjeha u novoj školskoj godini.

Priloženi dokumenti:
WhatsApp_Image_2023-09-01_at_15.37.49.jpeg (122.95 KB)

objavio: Tatjana Vrbanac Kezele   datum: 1. 9. 2023.